Vienas iš pagrindinių tikslų, kuriant modifikuotą pamatų ant sutankinto pagrindo su išplūktu padu technologiją (toliau – plūktinių pamatų), buvo siekis kuo labiau ją priartinti prie bendrųjų statybos darbų srities. Siekta, kad šie darbai būtų lengvai įgyvendinami bet kuriai rangos organizacijai, kuri verčiasi bendraisiais statybos ir montavimo darbais, net ir neturėdama specializuotos patirties pamatų srityje.
Šį tikslą pagrindžia daugiau nei 20 metų praktinė patirtis (žr. „Aliktų darbų sąrašas”), kai didžioji dalis šiame sąraše nurodytų objektų pamatų buvo įrengta pačių statybos bendrovių jėgomis – jų pačių statomiems objektams. Kitais atvejais buvo pasirinktas kitas kelias – samdyta statybinė organizacija, kurios pagrindinė specializacija yra lauko inžinerinių tinklų tiesimas kartu su žemės kasimo darbais, ir ji buvo apmokyta dirbti pagal šią technologiją. Kaip ir buvo galima tikėtis, būtent ši specializacija pasirodė itin tinkama plūktinių pamatų technologijos įsisavinimui – iki šiol su šia įmone bendradarbiaujame kaip su patikimu subrangovu. Vis dėlto tai nėra būtina sąlyga – technologiją gali sėkmingai perimti ir kitos statybos įmonės.
Dėl santykinai nedidelio šių pamatų įgilinimo bei nesudėtingos gręžimo technikos, o taip pat dėl to, kad pado išplūkimui puikiai tinka tradiciniai pakėlimo mechanizmai – tokie kaip ekskavatoriai-draglainai, automobiliniai ar net bokštiniai kranai – ši technologija tampa realiai prieinama bendrastatybinio profilio rangovams (žr. „Technologinė kortelė”). Be to, be įprastos gręžimo technikos, šių pamatų įrengimui galima pasitelkti ir CFA poliams skirtus įrenginius – juos pritaikyti mažesniam gyliui būtų itin paprasta. Tai ypač naudinga biriuose ar vandeninguose gruntuose, o taip įrengti pamatai su išplūktu padu pagrįstai galėtų būti laikomi modifikuotais plūktiniais pamatais su CFA technologija.
Vienintelis specializuotas elementas, kurio neįmanoma pakeisti, – tai unikali pado išplūkimo įranga, sukurta būtent šiam tikslui. Ja pasirūpinti turėtų šios srities specialistai, kartu užtikrinant pamatų darbo projekto parengimą, technologinę priežiūrą bei kvalifikuotą pagalbą.
Kitaip tariant, įvaldžius šį pamatų įrengimo metodą, atsiranda galimybė atsisakyti brangių specializuotų rangovų paslaugų ir visus darbus patikimai bei kokybiškai atlikti savo jėgomis – neretai netgi efektyviau nei įrengiant tradicinius CFA polius (žr. „Metodo esmė ir sprendimo tvarumas”). Toks sprendimas reikšmingai sumažina pamatų įrengimo sąnaudas – net ne procentine, o kartotine išraiška. Šis aspektas itin svarbus tvarumo kontekste, siekiant mažinti gelžbetonio poreikį pamatų konstrukcijose. O darbus vykdant savo darbuotojų jėgomis, sutaupytos lėšos gali būti tikslingai paskirstytos jų atlyginimams didinti, taip stiprinant motyvaciją ir atsakomybę už atliekamo darbo kokybę. Ilgainiui toks požiūris atsiperka su kaupu.
Taigi, šį metodą įvaldžiusi įmonė įgyja reikšmingą konkurencinį pranašumą tiek dalyvaudama genrangos konkursuose, tiek ir optimizuodama savo projektų kaštus, kai tuo metu kiti rinkos dalyviai vis dar renkasi samdyti specializuotas pamatų įrengimo bendroves.