Sveiki Fundamentus,

Esu labai dėkingas už kvietimą apsilankyti jūsų internetiniame puslapyje.
Puslapis kaip reta geras. Geras tuo , kad neblizga nereikalinga ir dažnai visiškai beprasme informacija (dažnai to net nepavadinsi informacija) apie šimtus produktų bei paslaugų.
Jūs užduodate kiekvienam skaitytojui daug klausimų į kuriuos jis pats sau turi atsakyti. Atsakyti – kaip elgiasi jis pats , susidurdamas su jūsų nagrinėjamomis problemomis.
Labai teisingai pastebite, kad šiuo metu , kai statybų procesas taip smarkiai įsibėgėjo, kad rieda kaip nesustabdomas rutulys nuo kalno , atsiranda daugybė „viską žinančių“ , „viską galinčių“ ir „viską mokančių“   – statybininkų (kabutėse) ir užsakovų. (dar , deja ir projektuotojų)
Įdėmiai perskaičiau jūsų tinklapį nuo pradžios iki galo ir manau , kad ne vien tik man , bet ir kitiems jis padės sustiprinti (o gal prikelti) profesinės savigarbos jausmą.
Būtina neleisti keroti profesiniam diletantizmui, „vadybininkų“ spaudimui ir terorui.

Esu bendravęs su jūsų vadovybe „KAM archyvo Šilo g 5 , Vilniuje“ pamatų įrengimo klausimais.
Pats turėjau galimybę stebėti pagrindų sutankinimo ir pamatų įrengimo darbus. Paliko tikrai gerą įspūdį.
Tikrai tikiu, kad jūsų pasirinkta kryptis yra teisinga ir tai , apie ką jūs kalbate , man kelia pasitikėjimą.
Gaila, kad truputį per vėlai likimas lėmė susipažinti su jūsų darbais. Manau, kad prieš tai projektuotus pamatus būtume norėję matyti visiškai kitokius. Bent jau viename objekte tai 100 procentų.

Kvietimas bendradarbiauti , manau, suteikia mums garbę ir apčiuopiamą naudą. Profesine ir ekonomine prasme.

Siunčiu linkėjimus jūsų kolektyvui.
Su pagarba.

UAB „Multiprojektas“ direktorius, PV, konstr. PDV Gediminas Simniškis

Pagrindiniai konstrukcijos pranašumai ir skirtumai, palyginti su tradiciniais gręžtiniais pamatais ar poliais, – galimybė operatyviai įvertinti grunto būklę po kiekvienu pamatu ir būsimo pamato pado bei kitų darbų vykdymo kokybės kontrolė. Įmonė savo srityje stipri ir geba konkuruoti rinkos sąlygomis.

UAB „Eika“ projekto vadovas Robertas Varasimavičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.