Šio metodo esmė yra ta, kad reikiamo gylio gręžinyje iš akmens skaldos išplūkiamas norimo dydžio pamato padas, artimas rutulio formai. Pado plotis bei kiti parametrai nustatomi darbų metu ir priklauso tik nuo dviejų dalykų – nuo grunto toje vietoje testavimo rezultatų bei nuo tam pamatui tenkančios apkrovos dydžio. Jeigu tokį pamatą atsikasti ir kruopščiai nuvalyti jo paviršių, tai gautųsi panašus vaizdas kaip šiame paveikslėlyje.

Faktas yra tas, kad gręžtinių ir plūktinių pamatų bazėje naujai atkurtos technologijos dėka atsirado reali galimybė įvaldyti pagrindo deformatyvumą konkrečiai po kiekvienu pamatu, siekiant bendro tikslo – viso pastato nuosėdžių tolygumo.

Kaip šios srities specialistai-ekspertai, mes darome viską – nuo pat pamatų pagrindo tyrimo, pamatų darbo projekto parengimo iki pačių pamatų statybos.

Kas liečia grunto tyrimus, tai jie daromi ne keliose sklypo vietose, kaip dažniausiai praktikuojama, o konkrečiai po kiekvienu būsimu pamatu, be išimties. Kadangi jie vykdomi darbų metu, panaudojant tą patį pagrindo išplūkimo įrenginį, tai ir jų savikaina  nėra tokia reikšminga.

Svarbiausia, kad būtent tai užtikrina ne tik visišką pagrindo kokybės kontrolę po pastatu, bet ir leidžia pasiekti balansą tarp įrengiamų pamatų patikimumo bei jų konkurencingos kainos.